1.Díl Zapomění

27. března 2009 v 15:44 | N€liI12 |  Zapomění
Co dokáže jedna hodina matematiky?Napsat jeden díl mého nového příběhu.Děj se odehrává po Zatmění.Všechno platí!Jsou tam ty samé osoby a nejsou tam vymyšlené(prozatím).Z názvu už vyplívá,že jde o nějaké zapomenutí!Jestli chcete tak čtěte pod CČ a napište komentík!Budu moc ráda :-)
P.S.Na pokračování se můžeme těšit v neděli nebu nejpozději v pondělí večer


Seděla jsem v křesle ,dívala jsem se upřeným pohledem na zem a přemýšlela co se tehdy stalo…
Je to už to měsíc co jsem se vrátila z nemocnice.Měla jsem nějakou hroznou nehodu,srazilo mě auto,zlomila jsem si pár žeber,vykloubila si rameno a to nejhorší zapomněla jsem všechno od mého přistěhování do Forks.Já ničemu z toho co mi navyprávěli,že jsem měla nehodu nevěřím!Cítím,že jsem něco ztratila něco hrozně důležitého a na něco nebo na někoho zapomněla.A nevěřím,že to co mi vymazalo paměť bylo nějaké auto!Bylo to něco jiného!

Dneska jsem měla jít poprvé od té údajné nehody do školy.Doufala jsem,že si na něco vzpomenu,ale šance byla jedna ku miliónu tak to alespoň tvrdil doktor.

Do školy mě odvezl Charlie svým policejním autem,hrozně se bál,že se mi zase něco stane.Cesta se mi zdála nekonečně dlouhá.Dívala jsem se z okýnka abych něco pochytila z okolí,abych si jen na malý úsek minulosti vzpomněla.Konečně jsme dojeli ke škole.Hned když táta zastavil shromáždil se u auta houf lidí.
,,To jsou tví přátelé.Ten hloupě vypadající kluk je Mike,a ta dívka ,která se na něho zamilovaně kouká je Jassica.Někde tady by měl být i-á tamhle je to je Erick tamhle ten kluk vidíš…"vysvětloval Charlie a ukazoval na jednotlivé studenty.Prvně jsem ho poslouchala,ale potom jsem vzadu za tím davem okolo auta viděla pět podivně spíše řečeno překrásně vypadajících lidí.
,,- to jsou Bello Cullenovi.Těm se vyhýbej jsou to dívní lidí!Nechci slyšet,že se s nimi stýkáš!" řekl Charlie když si všiml,na co hledím.Už z jeho tónu jsem poznala,že oni měli něco společného s mou
"nehodou".Nedalo se jim odolat.Byli nádherní a zvláštní.Cítila jsem divné pouto.

Pokoušela jsem vylézt z auta,ale přes ten dav to nešlo moc dobře.

Po velkém namáhaní před mě hned přiběhl Mike.
"Bello!Pa-pamatuješ si mě?Já jsem Mike Newton.Pracuješ teda spíše pracovala si v našem obchodě!"zečel hned.Šlo vidět,že mu ně mě hodně záleží,tak jsem se pokusila se tvářit tak jako,že trochu si ho pamatuji.
"Jasně trošku mám představu kdo jsi."řekla jsem a otočila jsem se abych došla do školy ještě dneska.

Skoro u dveří mě vylekaly dvě dívky.Jedna Jassica,tu jsem si pamatovala z tátova vysvětlování a ta druhá-nevím.Přišla mi,ale milá..stejná jako já.
"Ahoj,já jsem Angela a tohle je Jessica.Já jenom,že tehdy jsme byli kamarádky,tak ,že by jsme v tom mohli pokračovat co říkáš?"vysvětlovala Angela.Ano!Byla přesně jako já možná trošku míň vyspělá,ale věděla jsem,že jsem si sní rozuměla a snad budu pořád.
"Jasně to by bylo fajn!"na víc jsem se nezmohla,protože jsem zase uviděla ty podivně nádherně vypadající lidi.
"Prosím Vás holky.Kdo jsou tohle?"musela jsem se zeptat.Ikdyž jsem tušila,že jim to Charlie zakázal říkat.
"No víš to nesmíme říkat."řekla trochu zahanbeně Angela.
"No to nevadí."Však já to zjistím jinak
to poslední jsem radši nahlas neřekla.

První hodinu jsem měla mít tělocvik a jelikož jsem ještě nemohla cvičit přeložili mě na angličtinu.

Hned ve třídě jsem si sedla vedle Angely.Prvně jsem si myslela,že jí to bude vadit,ale vypadala spíše jako by byla ráda.

"Tak máme tady po dlouhé době slečnu Isabellu Swanovou."začal učitel když přišel do třídy.Opět a zase mě oslovil Isabello.Asi si myslí,že jsem zapomněla i to,že nemám ráda když mi tak někdo říká."Slečno Swanová.Budete muset dohnat to co jste zmeškala,ale jste nejlepší studentka jakou znám bude to pro Vás hračka.Nebojte nebudeme na Vás tlačit."pokračoval dál učitel a začal s hodinou.

Jelikož jsem byla v angličtině dobrá nebylo tak těžké.Hodina uběhla docela rychle,ale měla jsem divný pocit.Myslím tím z další hodiny.Byla jsem nervózní!Když jsem na příští hodinu pomyslela,roztřepala se mi kolena!

Proč?Co je divného na hodině biologie?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama