Kdy bude první upoutávka na Nový měsíc?

8. února 2009 v 18:45 | N€liI12 |  News Twilight
Dnes tu mám pár novinek ohledně Twilight ságy, tak pojďme na to. V současnosti nejočekávanějším artiklem je pro fanynky zřejmě DVD. Ohledně toho bohužel musím zklamat ty nevládnoucí angličtinou, protože by české mělo údajně vyjít až 29. května. Smutné je to proto, že se za velkou louží dočkají již 21. března a od 5. května se budou moct chlubit speciální sběratelskou edicí s hodinkami nebo náramkem. Návdavkem pak ještě vyjde kniha Twilight: Director's Notebook (17. března), ve které se Catherine Hardwicke podělí o svoje zážitky z natáčení Stmívání.

Společně se sběratelskou DVD edicí by se měl 5. května také objevit první teaser, ale vzhledem k tomu, jak daleko ve výrobě Nový měsíc v současnosti je, v něm pravděpodobně nebudou žádné nové záběry (nebo jen pár). I tak jsem si jist, že zase zláme pár rekordů v počtu zhlédnutí za prvních pár hodin na internetu.
Premiéra Nového měsíce pak nadále zůstává na 20. listopadu a na závěr tu mám jeden totální úlet. Věrní Edwardovi přívrženci jdou totiž občas tak daleko, že se nezdráhají vyrábět vlastní... jak to nazvat... rekvizity. Pokud vás zajímá, jak vypadá taková Bellina děloha i s mutantím děckem uvnitř, pokračujte sem. Uh.Kdo nemá moc pevnej žaludek tak nedoporučuji se koukat!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama